Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5