Titles you rated
Hunter X HunterRated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Happy Sugar LifeRated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.0
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
World Trigger Season 3Rated ★ 4.0
World Trigger Season 2Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
World TriggerRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 4.5
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0