Titles you rated
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
A Day for an AffairRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Juvenile OffenderRated ★ 3.0- My FatherRated ★ 3.0
Rock of AgesRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0