Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Park vs ParkRated ★ 1.5- The Young ManRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Liar x LiarRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 4.0
The Animal KingdomRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Babanbabanban VampireRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
And Yet, You Are So SweetRated ★ 2.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
Desert of NamibiaRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0