Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0