Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Uncle SamshikRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5