Movies
Ratings
640 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
 Red, White & Royal BlueRated ★ 2.5 Red, White & Royal BlueRated ★ 2.5
 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
 MaterialistsRated ★ 3.0 MaterialistsRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 One Battle After AnotherRated ★ 5.0 One Battle After AnotherRated ★ 5.0
 Baby DriverRated ★ 3.5 Baby DriverRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 Swing GirlsRated ★ 4.0 Swing GirlsRated ★ 4.0
 Anyone But YouRated ★ 2.5 Anyone But YouRated ★ 2.5
 Watching the DetectivesRated ★ 3.0 Watching the DetectivesRated ★ 3.0
 Mean GirlsRated ★ 2.5 Mean GirlsRated ★ 2.5
 WolfsRated ★ 3.0 WolfsRated ★ 3.0
 The Green RayRated ★ 4.0 The Green RayRated ★ 4.0
 Bonjour TristesseRated ★ 3.5 Bonjour TristesseRated ★ 3.5
 He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5 He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 A Difficult YearRated ★ 3.0 A Difficult YearRated ★ 3.0
 Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.0 Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.0
 Am I Ok?Rated ★ 3.0 Am I Ok?Rated ★ 3.0