Movies
Ratings
33
RatatouilleRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0