Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Just FriendsRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0