Movies
Ratings
311
ShopliftersRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Louder Than BombsRated ★ 3.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Touched with FireRated ★ 3.0