Titles you rated
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Reality BitesRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Oh Lucy!Rated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 1.5
ClerksRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
SubmarineRated ★ 4.5
Cult of ChuckyRated ★ 2.5
Curse of ChuckyRated ★ 1.0
Seed of ChuckyRated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 2.0