Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5