Titles you rated
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Glory RoadRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 2.0
Kung Fu DunkRated ★ 1.0
The Green HornetRated ★ 2.0- Running WildRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.0