Titles you rated
No Longer HeroineRated ★ 4.0
L.DKRated ★ 3.5
Wolf Girl and Black PrinceRated ★ 3.0
Daytime Shooting StarRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Partly CloudyRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0