Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
DriveRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 1.0
First SummerRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
RevelationRated ★ 2.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0