Series
Ratings
144
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
One Day OffRated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0