Movies
Ratings
559
May the Devil Take YouRated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 3.0
ThanksgivingRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
BuoyancyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Darkest MindsRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5