Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 4.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.5
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0