Movies
Ratings
34
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5- BlackRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0