Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0