Movies
Ratings
669
Saw IIRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0