Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 5.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0