Movies
Ratings
180
MonsterRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
WingwomenRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0