Movies
Ratings
339
Hidden FaceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 2.0
NomadlandRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0