Titles you rated
HannibalRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Love PhobiaRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5