Movies
Ratings
81
The Sound of MusicRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.0- The CureRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 1.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
FlawlessRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0