Movies
Ratings
92
GladiatorRated ★ 2.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 2.0
FriendRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0