Movies
Ratings
27
The BatmanRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Zone 414Rated ★ 0.5
DuneRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 0.5
Steel RainRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0