Titles you rated
UpRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Why Did You Come to My HouseRated ★ 2.5
Never Ending StoryRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5