Titles you rated
The President who Plays the PianoRated ★ 3.5
Taipei ExchangesRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Double LoverRated ★ 3.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
RageRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
HerbRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0