Movies
Ratings
81
The SubstanceRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 1.0
ChallengersRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 0.5
The BatmanRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5