Series
Ratings
29
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5