Titles you rated
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 1.5
SicarioRated ★ 4.5
ImpostorRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5