Series
Ratings
12
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0