Titles you rated
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 3.0
The FuriesRated ★ 1.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 4.5