Movies
Ratings
393
DownsizingRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0- Baby's Day OutRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 2.5