Series
Ratings
117
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Korean Food War 3Rated ★ 5.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
걸어서 세계속으로Rated ★ 4.0