Titles you rated
Prison SchoolRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Are You Lost?Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Isekai Cheat MagicianRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 5.0
PengRated ★ 5.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Release the SpyceRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 2.0
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0
Darwin's GameRated ★ 5.0