Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- 캐치! 티니핑Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Lupin Part 3Rated ★ 3.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 2.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
QuizRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Ragnarok Season 2Rated ★ 2.5