Movies
Ratings
260
The HandmaidenRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
Dirty BloodRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Gangster HighRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Bar LegendRated ★ 3.5