Titles you rated
Between the Two of UsRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Richard JewellRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
The Animal KingdomRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 1.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5- SukhavatiRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0