Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- 6 DaysRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
DamselRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5