Series
Ratings
185
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5