Titles you rated
NonnasRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
On the LineRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5