Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0