Series
Ratings
269
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Surviving Summer Season 2Rated ★ 2.5
Surviving Summer Season 1Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Heartbreak High Season 2Rated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 2.5
Love Is Blind Season 4Rated ★ 3.0
Love Is Blind Season 5Rated ★ 2.5
Love Is Blind Season 6Rated ★ 3.0