Movies
Ratings
703
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5