Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My DaemonRated ★ 3.5