Movies
Ratings
152
Il MareRated ★ 3.0
Continental ’25Rated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
ElioRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5