Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Everything, EverythingRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0